^Powrót na górę


remote 2

Naprawa pilotów.

Zajmujemy się naprawą pilotów centralnego zamka oraz kluczyków z wbudowanym pilotem centralnego zamka. Często zdarza się tak, że elementy elektroniczne klucza, w wyniku zużycia czy też uszkodzeń mechanicznych odmawiają posłuszeństwa. Następstwem tego są problemy związane z dostaniem się do samochodu czy też z jego uruchomieniem. Naprawiamy m.in. karty do Renault, kluczyki do BMW , Audi , VW i wiele innych marek. Posiadamy w ofercie wszelkiego rodzaju mikro wyłączniki tzw. microswitche oraz obudowy.

 

Wymiana baterii w pilotach.

 

Wymieniamy baterie i akumulatorki w pilotach samochodowych. Już nie musisz się martwić o to czy aby na pewno dobrałeś odpowiednią baterię do swojego pilota, czy też o to w jaki sposób ją wymienić - my zrobimy to za Ciebie! Posiadamy wszystkie popularne baterie montowane w pilotach samochodowych. Nie musisz się też obawiać o rozkodowanie pilota czy utratę synchronizacji, ponieważ potrafimy temu zaradzić. Jeśli jednak zdecydowałeś się na samodzielną wymianę baterii i Twój pilot przestał działać zapraszamy do naszego serwisu zaprogramujemy na nowo pilota do Twojego samochodu.

 

Sprzedaż obudów kluczyków i pilotów.

 

Posiadamy bogatą ofertę obudów do pilotów i kluczyków samochodowych. Zarówno kluczyków wyposażonych fabrycznie w pilot centralnego zamka czy alarmu, a także do pilotów obsługujących zewnętrzne moduły sterujące centralnym zamkiem. Wiele kluczyków w wyniku zużycia elementów plastikowych oraz gumowych przestaje poprawnie funkcjonować i wygląda nieestetycznie. Konieczna staje się wymiana obudowy, w celu zachowania pełnej funkcjonalności kluczyka i pilota centralnego zamka.